Terug naar blog
blog head
Strictly People 30 september 2021

Erik over de vacature salarisadministrateur bij Rijnlands Lyceum

Op het splinternieuwe kantoor van Rijnlands Lyceum in Voorburg gingen we in gesprek met Erik Bakker. In dit interview vertelt hij over zijn functie als salarisadministrateur, over het werken bij deze ambitieuze organisatie en over de vacature voor de functie van  salarisadministrateur bij de organisatie.

Kun je jezelf even voorstellen? 
Erik: "Ik ben Erik Bakker, 32 jaar. Geboren en getogen in Leiden, en ik woon nu in Oegstgeest. Ik werk inmiddels 7 jaar bij Stichting Het Rijnlands Lyceum waarin ik verschillende functies heb vervuld. Ik ben begonnen als HR Medewerker, heb in 2016 de stap gemaakt naar de functie van salarisadministrateur en daarvoor de opleidingen PDL (2016) en VPS (2021) afgerond. Sinds 2021 ben ik coördinator Personeels- en Salarisadministratie bij Het Rijnlands."

Kun je iets vertellen over jouw functie en wat je het mooiste vind aan deze functie? 
Erik: "Ik ben verantwoordelijk voor de salarisbetaling van bijna 1.200 medewerkers, verdeeld over acht scholen en het Bestuursbureau. Naast de salarisbetaling coördineer ik de werkzaamheden van de HR Administratie waar op dit moment drie HR Medewerkers werkzaam zijn. Het mooiste aan deze functie is dat geen dag hetzelfde is. Door de dynamiek op de scholen is er veel contact met collega’s, zij kunnen bij mij terecht met allerlei soorten vragen en uitzoekklussen.
Het is mooi om voor zo’n grote organisatie te werken met 7.200 leerlingen. We bieden zowel nationaal als internationaal georiënteerd onderwijs; van VMBO tot Gymnasium en van IPC tot MYP en IB."

| Erik: "Het mooiste aan mijn functie is dat geen dag hetzelfde is.”


Kun je vertellen wat ‘typisch’ Rijnlands Lyceum is? 
Erik: "We hebben oog voor elkaar. Als je een vraag hebt, krijg je antwoord. Als je hulp nodig hebt, zeg het vooral, dan lossen we het samen op. 'Samen sterker'  is wel een motto dat op ons van toepassing is."

Kun je het kantoor omschrijven waarbinnen je werkt?
Erik: "Het kantoor bevindt zich in Leidschendam-Voorburg, pal naast The Mall of The Netherlands die afgelopen zomer is geopend. Het kantoor is zowel per auto als met het openbaar vervoer goed te bereiken. Alle werkplekken zijn voorzien van twee beeldschermen en een sta– zitbureau. Ik werk drie dagen per week op kantoor, de andere twee dagen werk ik thuis. De sfeer is informeel en er is goed contact tussen de verschillende afdelingen binnen het Bestuursbureau. (Financiën, HR, ICT, Inkoop, Facilitair)." 

Wat maakt het (werken voor) Rijnlands Lyceum uniek? 
Erik: "De salarisadministratie bij Het Rijnlands alleen al is uniek omdat voor meer dan de helft van onze medewerkers Engels de voertaal is. Dit komt omdat de Europese en Internationale school in Den Haag onderdeel zijn van onze organisatie, net als het internationale deel van de scholen in Oegstgeest en Wassenaar. Deze internationale scholen bieden zowel basis- als voortgezet onderwijs aan hun leerlingen. Ook werken we met drie cao’s: een bestuurders cao en een cao voor het basis en voortgezet onderwijs." 

| Erik: 'Samen sterker' is wel een motto dat op ons van toepassing is.”

Wat gaat de nieuwe salarisadministrateur doen bij Rijnlands Lyceum?
Erik: "Je gaat de volledige salarisadministratie verzorgen voor heel Stichting Het Rijnlands Lyceum. Dit houdt in dat je ervoor zorgt dat je in AFAS de maandelijkse mutaties verwerkt, je voert controles uit, je beantwoordt vragen van medewerkers, HR Adviseurs en schoolleiding. Verder verzorg je de werkgeversverklaringen en maak je berekeningen voor bijvoorbeeld ouderschapsverlof."

Waarom zou een kandidaat voor werken Rijnlands Lyceum moeten kiezen? 
Erik: "Binnen onze salarisadministratie zoeken we altijd naar hoe het beter kan! Als je daarvoor ideeën hebt dan luisteren we naar je. Spreekt dit je aan? Kom dan bij ons team. Je krijgt bij Het Rijnlands alle vrijheid om je werkzaamheden uit te voeren en jezelf te ontwikkelen. Dus werk jij graag in een internationaal georiënteerde onderwijsorganisatie waarbij je op het Bestuursbureau komt te werken in ons prachtige spiksplinternieuwe kantoorpand? Kom dan ons team versterken en ontdek de wereld van Het Rijnlands!" 

Ben je op zoek naar een andere functie? Bekijk onze salarisadministratie vacatures.

Algemeen

Lees verder

Populaire topics

Heb je al een account? Log hier in
Mogen we cookies plaatsen? Zo kunnen we je de beste website ervaring bieden en vacatures afstemmen op jouw interesses. Door op 'Accepteren' te klikken ga je akkoord met het gebruik van alle cookies zoals beschreven in onze Cookieverklaring.
Weigeren