Snel zoeken

Contact

Finance- HR - Interim Recruiter:


Liesbeth Burghart
06-1231 7286
liesbeth@strictlypeople.nl

Finance - HR - Interim Recruiter:


Wim van den Nobelen
06-5060 2624
wim@strictlypeople.nl

IT Recruiter:


Geronimo Virgilio
06-4010 4717
geronimo@strictlypeople.nl

Senior Sourcer:


Jos Roest
06-5775 3009
jos@strictlypeople.nl

Sourcer:


Michelle Kooijman
06-4739 1896
michelle@strictlypeople.nl

Sourcer:


Sophie Musters
06-4739 1896
sophie@strictlypeople.nl

Stagiair communicatie

 


Dijmon Tewelde
dijmon@strictlypeople.nl

Sales:


Maurtis Romberg
06-8396 9731
maurits@strictlypeople.nl

Contentspecialist Arbeidsmarktcommunicatie:


Saskia van Dam
06-3813 7829
saskia@strictlypeople.nl

Manager Operations- Finance:


Miranda Jobse
06-3050 1690
miranda@strictlypeople.nl

Kantoor Rotterdam


Groothandelsgebouw
Weena 695 B7.046
3013 AM Rotterdam

Kantoor Middelburg



Damplein 13
4331 GC Middelburg

Volg ons ook op social media

Of neem direct contact met ons op

Miranda Jobse
info@strictlypeople.nl  
06-30501690