Snel zoeken

Contact

Senior Recruiter/Consultant Finance, HR


Liesbeth Burghart
06-1231 7286
liesbeth@strictlypeople.nl

Senior Recruiter/Consultant Finance, HR


Wim van den Nobelen
06-5060 2624
wim@strictlypeople.nl

Recruiter/Consultant Salarisadministratie


Daniëlle de Heer
06-8336 2709
danielle@strictlypeople.nl

Sales Consultant


Maurits Romberg
06-8396 9731
maurits@strictlypeople.nl

Manager Operations- Finance


Miranda Jobse
06-3050 1690
miranda@strictlypeople.nl

Sourcer


Michelle Kooijman
06-4739 1896
michelle@strictlypeople.nl

Sourcer


 Jos Roest
06-5775 3009
jos@strictlypeople.nl

Contentspecialist Arbeidsmarktcommunicatie


Saskia van Dam
06-3813 7829
saskia@strictlypeople.nl

Stagiair Arbeidsmarktcommunicatie

Onze kantoren

Kantoor Rotterdam

Groothandelsgebouw, Weena 695, B7.046
3013 AM Rotterdam
Contact: 06-3050 1690
info@strictlypeople.nl

Kantoor Middelburg

Damplein 13
4331 GC Middelburg
Contact: 06-3050 1690
info@strictlypeople.nl
Onze opdrachtgevers:
Om je de beste ervaring te bieden tijdens je bezoek aan onze website maken we gebruik van cookies. Benieuwd waarom en waarvoor? Lees onze cookieverklaring.