Snel zoeken

Contact

Recruiter Finance & Salarisadministratie


Wim van den Nobelen
06-5060 2624
wim@strictlypeople.nl

Recruiter Salarisadministratie

Michelle de Bruijn
06-5346 5418 
michelle@strictlypeople.nl

Recruiter Finance & Salarisadministratie

Amriesh Rambhajan
06-83362709
amriesh@strictlypeople.nl

Recruiter Finance & Salarisadministratie

 

Anouk Baan
06-83622621
anouk@strictlypeople.nl

Accountmanager


Stefan Schouten
06-1144 1423
stefan@strictlypeople.nl

Manager Operations- Finance


Miranda Jobse
06-3050 1690
miranda@strictlypeople.nl

Sales Consultant


Maurits Romberg
06-8396 9731
maurits@strictlypeople.nl

Sourcer


Michelle Kooijman
06-4739 1896
michelle.kooijman@strictlypeople.nl

Sourcer


 Jos Roest
06-5775 3009
jos@strictlypeople.nl

Contentspecialist Arbeidsmarktcommunicatie


Saskia van Dam
06-3813 7829
saskia@strictlypeople.nl

Marketing & arbeidsmarktcommunicatie

Giulia Henriques Dupret
giulia@strictlypeople.nl

Stagiaire Arbeidsmarktcommunicatie

Nicole Hagendoorn
nicole@strictlypeople.nl

Onze kantoren

Kantoor Rotterdam

Groothandelsgebouw, Weena 695, B7.046
3013 AM Rotterdam
Contact: 06-3050 1690
info@strictlypeople.nl

Kantoor Middelburg

Damplein 13
4331 GC Middelburg
Contact: 06-3050 1690
info@strictlypeople.nl
Om je de beste ervaring te bieden tijdens je bezoek aan onze website maken we gebruik van cookies. Benieuwd waarom en waarvoor? Lees onze cookieverklaring.