Strictly People
Zoeken
  • Vakgebied
    • Audiologie
    • Bank & Verzekeren
    • Financieel
    • IT
    • Overige
    • Personeel & Organisatie
    • Salarisadministratie
    • Sales/Marketing
    • Techniek
  • Dienstverband
    • Vast
    • Freelance
  • Regio
    • Drenthe
    • Flevoland
    • Friesland
    • Gelderland
    • Groningen
    • Limburg
    • Noord Brabant
    • Noord Holland
    • Overijssel
    • Utrecht
    • Zeeland
    • Zuid Holland
    • Internationaal
    • Landelijk
Recente vacatures
Strictly People Update
Volg ons op Twitter

Strictly People in de media

De afgelopen tijd is Strictly People veelvuldig in de media verschenen.
De aanleiding, een artikel dat
Bas van de Haterd op zijn blog Rectec schreef.

Hieronder een overzicht met het meest recente nieuws bovenaan:

  • Interview met Wim in het magazine Brookz;
  • Interview Wim in Financieel Dagblad;
  • Interview/artikel met Toine door Flexnieuws;
  • Vervolg artikel van Bas van de Haterd op RecTec over Nobelisme;
  • Interview met Paul van Liempt op BNR Nieuwsradio n het programma"Aan de slag" over onze unieke werkwijze, Nobelisme;
  • Video geplaatst op Marketingfacts en Rectec waarin Wim uitlegd wat Nobelisme inhoudt;
  • Interview/artikel met Wim door Bas van de Haterd op RecTec en Marketingfacts over ons unieke beloningsmodel, Nobelisme.


Bas schreef op zijn blog RecTec over het beloningsmodel in de W&S branche en dat juist voor deze branche een waardebepaling achteraf ideaal zou zijn, maar dit door bedrijven nooit toegepast zou worden omdat bedrijven niet in staat zijn de waarde van hun werknemers goed in te schatten. Strictly People past deze werkwijze al anderhalf jaar toe onder de naam Nobelisme, de klant bepaalt de waarde van onze dienstverlening.

Interview Wim in het magazine Brookz

In het oktober nummer van Brookz, vertelt Wim over het faillissement van Strictly People in 2009 en de koers die Strictly People naar de doorstart vaart.
‘Je schaamt je rot. Veertig mensen hadden hun lot in mijn handen gelegd. Voor mijn gevoel had ik vreselijk gefaald. Gelukkig konden we snel een doorstart maken omdat we geen stommiteiten hadden begaan.'

Brookz is een magazine over ondernemers met groei ambities en bedrijfsovernames.
Lees hier het volledige artikel.

Interview Wim in Financieel Dagblad

Zaterdag 17 september is er in het Financieel Dagblad een interview gepubliceerd met Wim van den Nobelen. In dit interview vertelt Wim, wat het faillissement in 2009 met hem en Strictly People heeft gedaan.
'Na het faillissement voelde ik mij echt een loser. Ik schaamde me dood." Na de doorstart heeft Strictly People het roer omgegooid.
Lees hier het interview

 

 

 

 

 

Interview Toine met Flexnieuws

Donderdag 11 augustus is er in Flexnieuws een interview gepubliceerd met Toine over Strictly People en haar werkwijze het Nobelisme.
FlexNieuws is een openbare nieuwswebsite en een wekelijkse elektronische magazine, gericht op de Flexbranche.

"Onderhandelingen over contracten en voorwaarden kosten veel tijd en (negatieve) energie. Strictly People stapte daarom af van contracten en laat de klant zelf prijs en voorwaarden bepalen van een werving en selectietraject. Directeur Toine Rullens: “Wij hebben zo meer tijd en energie voor creatieve oplossingen voor onze klanten.”
Lees hier verder.

Vervolg artikel op RecTec

Donderdag 4 augustus heeft Bas van de Haterd een vervolg geschreven op zijn eerdere artikel over Strictly People en haar unieke werkwijze,Nobelisme.
In dit artikel stelt Bas de vraag; "Wat zou een mogelijk vervolg op dit model (waardebepaling achteraf) kunnen zijn?"
Het hele artikel van Bas op RecTec kun je hier lezen.

BNR Nieuwsradio

Naar aanleiding van dit artikel wilde ook graag BNR nieuwsradio meer weten over het merkbelofte/beloningsmodel dat Strictly People hanteert. Woensdag 3 augustus om 10.15 uur vertelde Wim op BNR Nieuwsradio, tijdens een interview met Paul van Liempt, over het Nobelisme.
Van dit interview is ook een audio opname gemaakt, deze opname kun je hier beluisteren.

Artikel op Marketingfacts/ RecTec

Dinsdag 26 juni werd Wim van den Nobelen uitgenodigd door Bas van de Haterd voor een interview over het merkbelofte/beloningsmodel dat Strictly People toepast, het Nobelisme. 
Bas van de Haterd, een professionele bemoeial, zoals hij zichzelf omschrijft, wordt gezien als een autoriteit op het gebied van Recruitment. Hij schrijft niet alleen bestsellers, portfolio, maar ook veel gelezen blogs op gerenommeerde sites als Marketingfacts en RecTec.
In dit interview vertelt Wim over het Nobelisme en hoe Strictly People dit toepast in de W&S branche.

Wil je het hele artikel van Bas over Strictly People en het Nobelisme lezen, klik dan hier...
Van dit interview is ook een video opname gemaakt, deze opname kun je hieronder bekijken.

Interview met Wim over het Nobelisme

Onze relaties

Hutten Catering Laurens JLG Hilton Worldwide Foot Locker Europe Laprolan Kaliber Schouten & Nelissen Allianz Nederland Groep NV Glow Europe